Akademik Bilişim 2015

Hilal S. Yıldız —  30 Ocak 2015 — Yorum bırakın

Merhabalar,

Kadın yazılımcı ekibi olarak 31 Ocak – 6 Şubat 2015 tarihleri arasında 17.si  Anadolu Üniversitesi’nde düzenlenecek olan Akademik Bilişim konferansında, Dünden Bugüne Kadın Yazılımcı ve Toplumdaki Yeri başlıklı panel ile karşınızda olacağız

konf_ust_banner_v3

Panelistler: Hilal Yıldız (ben), Gülşah Köse, Zinnur Yeşilyurt ve Betül Özmen’den oluşmakta. Panel içeriği için kafamızda birçok soru ve cevap oluşturduk, siz muhtemel izleyicilerimizden gelecek geribildirimlerle de çok zengin ve verimli bir sohbet ortamı oluşacağını umut ediyoruz.

İki saat sürecek panel dahilinde kadının yazılım ve bilişim dünyasındaki hatta özel sektördeki yerini, önemini ve deneyimlerini tartışacağız. Biliyorsunuz, Kadın Yazılımcı deneyimlerden oluşmuş bir topluluk (Bkz: Elif’in ilk yazısı ). Bu bağlamda izleyicilerden panel sırasında alacağımız geri bildirimler, katılımları ve bizlerle deneyimlerini paylaşmaları çok önemli. Ayrıca yazılım ve bilişim dünyasındaki kadınlar, katıldığımız etkinlikler ve kadınları bu yönde destekleyen uluslararası kuruluşlar ve topluluklar hakkında da bilgiler vereceğiz.

Panel yer ve saati: 4 Şubat 2015 – Saat: 11.30 / Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampusü IIBF Binası Amfi A

Yazılım ve bilişimle ilgilenen herkesi bekliyoruz. Konferansta ve panelde görüşmek üzere!

Hilal S. Yıldız

Posts Twitter Google+

Lisede bilgisayar, lisansta ise Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü mezunuyum. Şimdilerde Anadolu Üniversitesi'nde Uzaktan Eğitim alanında yüksek lisans yapıyorum. Özel olarak mobil teknolojiler ve öğrenme yönetim sistemleriyle ilgileniyorum. Şu aralar çalışmıyor; araştırıyor araştırıyorum.

No Comments

Be the first to start the conversation.

Yorum yapmak için