Haftasonu Kimseye Söz Vermeyin!

Nesrin Kalender —  28 Şubat 2014 — 1 Comment

1Merhabalar, geçenlerde Gülçin Yıldırım’ın yazısında duyurduğu DevFest Women organizasyonu bu hafta sonu (2 Mart) gerçekleşecek.

GDG tarafından düzenlenen organizasyon dopdolu bir içerikle geliyor. Fakat bu sefer durumlar biraz farklı sahne bu kez “kadınların”…

Neler var etkinlikte diyecek olursanız, 22 Şubat’ta açıklanan programa buradan ulaşabilirsiniz.

Programda Kadın Yazılımcı blog yazarlarından olan Gülçin Yıldırım PostgreSQL’i öğrenmek ve Yönetmek sunumunu paylaşacak. Ardından yine yazarlarımızdan Elif Kuş Herkes için Devops isimli sunumuyla bizleri aydınlatacak.

Program dışında gün içerisinde bir çok sürpriz sizleri bekliyor olacak. Ayrıca Kadın Yazılımcı blog yazarları olarak etkinlikte konuşup tanışmaya, bol bol sohbet etmeye hazırız. Konuşmacılarımız Gülçin ve Elif de hazır. Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi’nde görüşmek üzere.

Bu arada her ne kadar DevFest Women da olsa kapılar gelmek isteyen herkese açık buradan kayıt yaptırırsanız da çok güzel olur.

www.devfesttr.com

Nesrin Kalender

Posts Twitter

Web alanına front-end developer olarak katıldı. Kocaeli Üniversitesi'nde Bilgisayar Programclığı okuyor. Şuan Rafineri bünyesinde çalışıyor. HTML5, CSS3, JQuery ve CSS'te SASS'ı severek kullanıyor.

Trackbacks and Pingbacks:

  1. Bir DevFest Women Hatırası | Kadın Yazılımcı - 15 Nisan 2014

    […] 2014 Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde daha önce buradan [1][2] duyurduğumuz DevFest Women Etkinliği gerçekleşti. “Parfüm kokan teknoloji […]

Yorum yapmak için